Stats and Ranks

Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Jakub Patoka WKK Wrocław 18 605:0133:37
2. Bartosz Majewski Dziki Warszawa 18 586:3232:35
3. Filip Stryjewski SKS Starogard Gdański 18 574:5031:56
4. Hubert Pabian Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 559:1731:04
5. Łukasz Bodych Znicz Basket Pruszków 17 553:4032:34
6. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 17 553:2432:33
7. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 18 547:0530:24
8. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 16 545:5034:07
9. Michał Jankowski KS Księżak Łowicz 16 543:4033:59
10. Szymon Ryżek SKS Starogard Gdański 17 543:1131:57
11. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 18 532:4629:36
12. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 18 529:4029:26
13. Damian Pieloch Sensation Kotwica Kołobrzeg 17 529:1631:08
14. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 18 528:3729:22
15. Wojciech Leszczyński AZS AGH Kraków 17 525:3230:55
16. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 18 520:2328:55
17. Julian Jasiński Miasto Szkła Krosno 17 518:4230:31
18. Damian Szczepanik Decka Pelplin 18 515:2828:38
19. Radosław Trubacz GKS Tychy 18 511:2428:25
20. Karol Nowakowski Dziki Warszawa 18 506:5328:10
21. Piotr Śmigielski Sensation Kotwica Kołobrzeg 16 494:5030:56
22. Piotr Wieloch GKS Tychy 16 494:2930:54
23. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 491:2027:18
24. Jakub Stanios KS Księżak Łowicz 18 490:1027:14
25. Wojciech Pisarczyk Rawlplug Sokół Łańcut 18 487:2127:05
26. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 17 485:4928:35
27. Stanisław Heliński PGE Turów Zgorzelec 14 485:4934:42
28. Marcin Nowakowski Rawlplug Sokół Łańcut 16 485:3130:21
29. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 17 485:0028:32
30. Bartosz Ciechociński AZS UMCS Start II Lublin 18 482:1226:47
31. Nick Madray WKK Wrocław 18 476:2726:28
32. Michał Chrabota WKK Wrocław 18 473:1126:17
33. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 17 472:4427:48
34. Tomasz Prostak WKK Wrocław 18 472:1926:14
35. Maciej Koperski GKS Tychy 17 470:5627:42
36. Szymon Kiwilsza Weegree AZS Politechnika Opolska 18 468:5926:03
37. Cezary Fudziak PGE Turów Zgorzelec 16 467:4829:14
38. Karol Kamiński Znicz Basket Pruszków 14 466:0433:17
39. Adam Myśliwiec AZS UMCS Start II Lublin 18 464:2825:48
40. Darrell Harris MKKS Żak Koszalin 15 462:1230:49
41. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 17 459:5127:03
42. Tymon Szymański SKS Starogard Gdański 18 457:5625:26
43. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 18 455:2025:18
44. Mateusz Bręk Rawlplug Sokół Łańcut 18 451:3425:05
45. Wojciech Fraś AZS AGH Kraków 16 451:1828:12
46. Krzysztof Wąsowicz AZS UMCS Start II Lublin 18 450:4725:03
47. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 17 449:2826:26
48. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 17 447:3126:19
49. Remon Nelson Sensation Kotwica Kołobrzeg 16 447:1827:57
50. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 16 446:0227:53
51. Mikołaj Kurpisz Sensation Kotwica Kołobrzeg 16 445:3927:51
52. Filip Struski Rawlplug Sokół Łańcut 18 445:2924:45
53. Kacper Traczyk PGE Turów Zgorzelec 13 444:1734:11
54. Łukasz Diduszko GKS Tychy 16 442:0327:38
55. Marcin Zarzeczny MKKS Żak Koszalin 16 441:0927:34
56. Marcin Dymała Górnik Trans.eu Wałbrzych 17 439:1525:50
57. Maksymilian Motel KS Księżak Łowicz 18 439:1024:24
58. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 13 434:5633:27
59. Mateusz Szczypiński Rawlplug Sokół Łańcut 17 424:5725:00
60. Adrian Suliński Znicz Basket Pruszków 15 414:1727:37
61. Andrzej Krajewski GKS Tychy 18 412:5722:57
62. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 18 405:4722:33
63. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 18 401:2422:18
64. Wiktor Sewioł MKKS Żak Koszalin 17 401:2123:37
65. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 16 401:2025:05
66. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 18 399:3322:12
67. Michał Sadło SKS Starogard Gdański 17 397:5823:25
68. Bartłomiej Karolak SKS Starogard Gdański 13 396:4530:31
69. Przemysław Wrona Rawlplug Sokół Łańcut 18 384:1721:21
70. Daniel Dawdo KS Księżak Łowicz 18 378:5721:03
71. Mateusz Kaszowski Decka Pelplin 13 376:5829:00
72. Dawid Sączewski Decka Pelplin 18 376:1820:54
73. Patryk Stankowski GKS Tychy 18 375:4020:52
74. Karol Michałek Decka Pelplin 18 374:5720:50
75. Paweł Kopycki Dziki Warszawa 18 374:0320:47
76. Karol Obarek AZS UMCS Start II Lublin 13 373:5428:46
77. Wojciech Jakubiak Sensation Kotwica Kołobrzeg 17 370:3021:48
78. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 17 369:5821:46
79. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 17 366:4821:35
80. Paweł Śpica SKS Starogard Gdański 16 366:4522:55
81. Fineto Lungwana MKKS Żak Koszalin 12 360:2730:02
82. Łukasz Uberna WKK Wrocław 16 354:3322:10
83. Szymon Długosz Sensation Kotwica Kołobrzeg 16 354:2022:09
84. Norbert Maciejak PGE Turów Zgorzelec 16 348:0421:45
85. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 345:0221:34
86. Kacper Mąkowski GKS Tychy 18 344:3819:09
87. Damian Tokarski Znicz Basket Pruszków 15 344:0622:56
88. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 15 338:4022:35
89. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 16 337:4521:07
90. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 15 336:5822:28
91. Mateusz Kulis Decka Pelplin 18 333:5818:33
92. Santiago Vaulet Miasto Szkła Krosno 10 333:5133:23
93. Patryk Pułkotycki Decka Pelplin 18 329:2118:18
94. Arkadiusz Adamczyk Znicz Basket Pruszków 17 328:3319:20
95. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 18 327:3718:12
96. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 13 319:5624:37
97. Kamil Czosnowski Znicz Basket Pruszków 16 319:4819:59
98. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 17 318:2818:44
99. Maksymilian Zagórski TBS Śląsk II Wrocław 16 316:4619:48
100. Krystian Tyszka GKS Tychy 18 312:5317:23
101. Maciej Marcinkowski PGE Turów Zgorzelec 11 312:1028:23
102. Paweł Krefft Weegree AZS Politechnika Opolska 17 310:5718:17
103. Szymon Pawlak AZS AGH Kraków 17 308:2718:09
104. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 14 305:3421:50
105. Kacper Majka AZS AGH Kraków 13 301:0023:09
106. Michael Gospodarek AZS UMCS Start II Lublin 13 297:3222:53
107. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 18 293:1516:18
108. Patryk Wieczorek Sensation Kotwica Kołobrzeg 17 290:0617:04
109. Jakub Koelner WKK Wrocław 13 285:5321:59
110. Michał Lis Rawlplug Sokół Łańcut 18 283:3515:45
111. Jan Wójcik TBS Śląsk II Wrocław 12 277:5823:10
112. Tymoteusz Pszczoła AZS UMCS Start II Lublin 16 277:2117:20
113. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 275:4115:19
114. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 17 273:0316:04
115. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 17 272:1416:01
116. Tomasz Żeleźniak Dziki Warszawa 9 271:5030:12
117. Mikołaj Stopierzyński AZS UMCS Start II Lublin 11 269:2124:29
118. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 16 267:1516:42
119. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 12 265:5522:10
120. Dawid Stępień PGE Turów Zgorzelec 14 257:4618:25
121. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 17 257:4015:09
122. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 250:3413:55
123. Tomasz Krzywdziński KS Księżak Łowicz 16 250:0515:38
124. Bartłomiej Pelczar AZS UMCS Start II Lublin 9 248:3927:38
125. Błażej Sowa Znicz Basket Pruszków 17 246:2014:29
126. Kacper Marchewka TBS Śląsk II Wrocław 11 245:1622:18
127. Michał Sitnik TBS Śląsk II Wrocław 11 244:1922:13
128. Oleksandr Shcherbatiuk Decka Pelplin 18 241:2513:25
129. Norbert Ziółko AZS UMCS Start II Lublin 17 237:1613:57
130. Bartłomiej Pietras SKS Starogard Gdański 16 236:3914:47
131. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 13 233:5217:59
132. Mateusz Itrich Sensation Kotwica Kołobrzeg 17 230:2913:33
133. Sebastian Rompa Miasto Szkła Krosno 16 228:3414:17
134. Witalij Kowalenko Sensation Kotwica Kołobrzeg 9 219:4424:25
135. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 14 218:2415:36
136. Marcin Wieluński Dziki Warszawa 13 204:4015:45
137. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 17 197:1011:36
138. Hubert Wyszkowski Decka Pelplin 16 196:5912:19
139. Mateusz Pryć MKKS Żak Koszalin 11 196:5417:54
140. Piotr Leśniczak Decka Pelplin 18 182:3510:09
141. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 16 173:2510:50
142. Jan Piliszczuk Dziki Warszawa 12 172:0914:21
143. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 17 165:5409:46
144. Mikołaj Czyż MKKS Żak Koszalin 17 162:4109:34
145. Jakub Nowak GKS Tychy 14 151:4710:51
146. Filip Pruefer PGE Turów Zgorzelec 15 148:5909:56
147. Wojciech Wątroba WKK Wrocław 16 146:0309:08
148. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 16 143:2608:58
149. Dominik Groth Dziki Warszawa 14 135:3509:41
150. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 11 133:2612:08
151. Dawid Zaguła Miasto Szkła Krosno 10 133:2513:21
152. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 12 127:3910:38
153. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 16 126:5307:56
154. Bartłomiej Nycz AZS UMCS Start II Lublin 13 124:1009:33
155. Adam Wąsowicz Decka Pelplin 16 119:5607:30
156. Rafał Zgłobicki AZS AGH Kraków 10 90:2709:03
157. Sebastian Kamiński SKS Starogard Gdański 12 88:3307:23
158. Nikodem Kowalski KS Księżak Łowicz 9 79:3308:50
159. Jakub Janik Dziki Warszawa 11 68:0206:11
160. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 13 63:3204:53
161. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 9 62:0806:54
162. Kacper Kramarz KS Księżak Łowicz 9 55:4706:12
163. Artur Ziaja GKS Tychy 9 54:2906:03
164. Łukasz Lewiński Weegree AZS Politechnika Opolska 9 52:4405:52
165. Bartosz Dylik KS Księżak Łowicz 10 47:3904:46
166. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 12 43:1303:36
167. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 9 36:2004:02