ŁKS Szkoła Gortata Łódź
68 : 69 20:17 | 17:17 | 15:15 | 16:20
KS Cracovia 1906 Kraków
Ćwierćfinały - Grupa VI | 25.01.2019 16:00
Sędziowie: Jan Piróg, RC Sędzia | Komisarz: Janusz Baranowski

ŁKS Szkoła Gortata Łódź

Trener: Piotr Trepka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Bartosz Zakrzewski 5 12:231/3 33.31/1 100.02/4 50.0     2 2 1 4 2 2       4 -2
7 Artur Ziaja 17 31:265/7 71.41/4 25.06/11 54.54/6 66.72 3 5 1 3 4 3       13 -2
9 Szymon Gralewski 0 02:46                  1             1 0
13 Jan Pietrow 4 12:432/4 50.00/1 0.02/5 40.00/1 0.02 1 3   3 1 2 1     2 -4
14 Adrian Stadnicki 4 11:422/2 100.00/1 0.02/3 66.7   1 2 3   1 1   3     9 4
18 Bartłomiej Dróżdż 2 02:461/1 100.0   1/1 100.0     1 1   1     1     4 0
21 Hubert Grzegorzewski 1 09:580/4 0.0   0/4 0.01/2 50.01 3 4   1 1         0 2
22 Piotr Rajch 6 25:222/5 40.00/3 0.02/8 25.02/2 100.0  7 7     2 3 1     5 0
23 Kacper Kujawa 6 28:292/4 50.00/2 0.02/6 33.32/3 66.7  3 3 5 1 4 2 2   1 9 1
24 Szymon Rosik 11 33:401/4 25.02/5 40.03/9 33.33/4 75.0  3 3 2   5 2 3     10 3
25 Kacper Kramarz DNP                                   
27 Marcel Karpiak 12 28:453/9 33.30/2 0.03/11 27.36/8 75.04 4 8   2 4 2   1 2 9 -7
Drużyna 3 2 5   4
Suma 68 200:00 19/43 44.2 4/19 21.1 23/62 37.1 18/26 69.2 13 31 44 10 16 24 20 11 1 3 66  

KS Cracovia 1906 Kraków

Trener: Mateusz Bukała

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jakub Iskra 7 08:452/4 50.01/3 33.33/7 42.90/1 0.0  1 1   1 1 1     1 2 -3
2 Przemysław Bielski 3 16:37   1/4 25.01/4 25.0     2 2 2 3 1         4 -1
3 Dawid Chojnowski 0 06:21   0/1 0.00/1 0.0         2 1 1   1     2 -3
7 Oliwier Bona 1 08:29   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0  3 3   1 3         2 -1
8 Patryk Hałka 1 14:13   0/1 0.00/1 0.01/2 50.01   1   1 1 3 2     -1 -1
14 Karol Sasnal 19 34:269/12 75.00/2 0.09/14 64.31/2 50.0  7 7 8 4 2 7 3     24 3
15 Patryk Michałowski 12 36:215/7 71.40/1 0.05/8 62.52/4 50.04 3 7 1 3 2 3 2 1   15 5
20 Jakub Nieściór 5 13:001/1 100.01/2 50.02/3 66.7     3 3     2         7 -2
23 Kacper Nowak 16 29:591/5 20.04/11 36.45/16 31.32/4 50.0  7 7 2 5 2 2 2     12 6
24 Yakob Charef 5 17:192/3 66.70/3 0.02/6 33.31/1 100.02 1 3 1 3 1 2 1 1   5 9
27 Piotr Cebula 0 13:000/2 0.00/3 0.00/5 0.0         1 1       1   -3 -7
28 Piotr Targoński 0 01:30                    1           0 0
Drużyna 3 3 6    
Suma 69 200:00 20/34 58.8 7/32 21.9 27/66 40.9 8/16 50 10 30 40 17 24 16 18 11 3 1 69