SKS Starogard Gdański
98 : 112 28:30 | 31:31 | 24:14 | 15:37
Rawlplug Sokół Łańcut
Etap I - 9 kolejka | 13.11.2021 18:00
Sędziowie: Paweł Pacek, Marcin Gawron, Mateusz Wiszniewski | Komisarz: Andrzej Karwowski

SKS Starogard Gdański

Trener: Bartosz Sarzało. Asystent: Rafał Ostrowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Bartłomiej Karolak 22 32:162/3 66.76/12 50.08/15 53.3     1 1 3 2           19 -22
1 Tymon Szymański 15 33:034/9 44.42/4 50.06/13 46.21/2 50.06 5 11   2 4 3 3 4   22 -1
4 Paweł Ebertowski 0 02:22                    3           0 -1
6 Filip Cebula 0 02:24                        1       -1 4
8 Szymon Ryżek 16 33:303/7 42.92/5 40.05/12 41.74/7 57.11 2 3 1 4 6 3   1 2 8 -12
15 Witalij Kowalenko DNP                                   
21 Kacper Burczyk 11 28:555/8 62.50/2 0.05/10 50.01/2 50.02 3 5 4 3 2 1 1 1 1 15 -30
27 Michał Sadło 6 17:453/8 37.5   3/8 37.5   2 2 4 4 3   1       8 4
31 Sebastian Kamiński 6 16:08   2/3 66.72/3 66.7           4   1       4 -13
35 Albert Szymański 0 00:22                                0 0
91 Filip Stryjewski 22 33:155/9 55.63/8 37.58/17 47.13/7 42.9  4 4 13   6 2 2   2 26 1
Drużyna 5 2 7 2 3
Suma 98 200:00 22/44 50 15/34 44.1 37/78 47.4 9/18 50 16 19 35 25 23 18 15 6 6 5 101  

Rawlplug Sokół Łańcut

Trener: Dariusz Kaszowski. Asystent: Mateusz Leja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Dawid Barciński DNP                                   
6 Rafał Kulikowski 1 10:590/1 0.0   0/1 0.01/2 50.01 3 4 1   1 1     1 3 -15
8 Mateusz Bręk 10 29:413/5 60.01/2 50.04/7 57.11/2 50.0  1 1 1 2 2 2 1     7 23
9 Filip Struski 9 21:201/2 50.02/4 50.03/6 50.01/2 50.03 6 9 1 4 2 2 1   1 14 15
10 Wojciech Pisarczyk 15 24:083/5 60.01/2 50.04/7 57.16/6 100.01 1 2 2 3 3 3 2 1   16 12
17 Przemysław Wrona 12 23:336/8 75.0   6/8 75.0   1 4 5 3 2 1 3   3 1 18 16
20 Michał Lis 17 15:393/5 60.02/4 50.05/9 55.65/5 100.01 1 2 4 1 4 2 2   1 19 10
55 Marcin Nowakowski 21 24:217/10 70.01/2 50.08/12 66.74/4 100.0  3 3 7 5 3 1     1 26 4
70 Bartosz Czerwonka 10 20:382/2 100.02/4 50.04/6 66.7           1           8 -7
77 Mateusz Szczypiński 17 29:411/3 33.34/10 40.05/13 38.53/4 75.0  4 4 1   5   2 1 1 16 12
Drużyna 4 3 7    
Suma 112 200:00 26/41 63.4 13/28 46.4 39/69 56.5 21/25 84 11 26 37 20 18 21 14 8 5 6 127  
  SKS Starogard Gdański Rawlplug Sokół Łańcut
Punkty ze strat 15 11
Punkty w "pomalowanym" 42 (21/37) 56.8 50 (25/39) 64.1
Punkty drugiej szansy 18 12
Punkty szybkiego ataku 34 18
Punkty z ławki 12 44
  SKS Starogard Gdański Rawlplug Sokół Łańcut
Najwyższe prowadzenie 13 (83-70) 15 (97-112)
Najwyższa seria punktowa 13 (83-70) 12 (85-88)
Zmiany prowadzenia 7
Remisy 11
Czas na prowadzeniu 10:33 23:42