TBS Śląsk II Wrocław - AZS UMCS Start II Lublin
00
00
00
00
17.10.2021, godz. 19:00,
News
Schedule and results
Teams
Players
Standings
Stats and Ranks
Multimedia
AZS UMCS Start II Lublin
103
Znicz Basket Pruszków
64
10.10, 18:30
MKKS Żak Koszalin
71
Górnik Trans.eu Wałbrzych
90
16.10, 13:00
Rawlplug Sokół Łańcut
24
Miasto Szkła Krosno
16
NA ŻYWO
| Kwarta II
05:31
WKK Wrocław
0
KS Księżak Łowicz
0
NA ŻYWO
| Kwarta I
09:29
SKS Starogard Gdański
0
Dziki Warszawa
0
NA ŻYWO
| Kwarta I
09:59
Znicz Basket Pruszków
2
Weegree AZS Politechnika Opolska
0
NA ŻYWO
| Kwarta I
09:18
GKS Tychy
0
Decka Pelplin
2
NA ŻYWO
| Kwarta I
09:11
Kotwica Kołobrzeg
--
AZS AGH Kraków
--
16.10, 18:00
TBS Śląsk II Wrocław
--
AZS UMCS Start II Lublin
--
17.10, 19:00
Dziki Warszawa
--
Znicz Basket Pruszków
--
20.10, 00:00
Rawlplug Sokół Łańcut
--
AZS UMCS Start II Lublin
--
20.10, 00:00
Miasto Szkła Krosno
--
GKS Tychy
--
20.10, 18:00
MKKS Żak Koszalin
--
Kotwica Kołobrzeg
--
20.10, 18:00
AZS AGH Kraków
--
WKK Wrocław
--
20.10, 18:30
KS Księżak Łowicz
--
SKS Starogard Gdański
--
20.10, 19:00
PGE Turów Zgorzelec
--
Górnik Trans.eu Wałbrzych
--
20.10, 19:00
Rawlplug Sokół Łańcut
--
Weegree AZS Politechnika Opolska
--
23.10, 00:00
AZS AGH Kraków
--
MKKS Żak Koszalin
--
23.10, 18:00
Kotwica Kołobrzeg
--
PGE Turów Zgorzelec
--
23.10, 18:00
WKK Wrocław
--
SKS Starogard Gdański
--
23.10, 18:00
Znicz Basket Pruszków
--
KS Księżak Łowicz
--
24.10, 17:00
Górnik Trans.eu Wałbrzych
--
Decka Pelplin
--
24.10, 18:00
GKS Tychy
--
AZS UMCS Start II Lublin
--
24.10, 18:00
TBS Śląsk II Wrocław
--
Dziki Warszawa
--
24.10, 19:00
Drużyny - Sezon 2020/2021
Wybierz sezon
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
Decka Pelplin
Dziki Warszawa
Elektrobud-Investment ZB Pruszków
Energa Kotwica Kołobrzeg
GKS Tychy
Górnik Trans.eu Wałbrzych
Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk
KS Księżak Łowicz
Miasto Szkła Krosno
Pogoń Prudnik
Rawlplug Sokół Łańcut
TBS Śląsk II Wrocław
TS Wisła Chemart Kraków
Weegree AZS Politechnika Opolska
WKK Wrocław
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Ta strona używa cookies m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Wyrażam zgodę »
‹
›
×
×