Udostępnij na:
Facebook
Twitter
Google+

Planowany na godzinę 10:00 oficjalny trening przed inauguracją EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, decyzją Jury, został odwołany. Organizatorzy w trosce o stan toru postanowili nie podejmować niepotrzebnego ryzyka.

Pierwsza runda EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship rozpocznie się o godzinie 17:00, a zawody nie są zagrożone.

Warto dodać, iż bilety są dostępne w kasach stadionu od godziny 10:00. Bramy obiektu będą otwarte od godziny 15:30. Transmisję z zawodów przeprowadzi stacja Eleven Sports.

U21 News
28.07.17
Jack Holder: „Chciałem dojechać do finału”

Jack Holder zajął piątą pozycję w pierwszej rundzie EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship. Mimo dobrego początku zawodów, Australijczyk nie awansował do finału, zajmując trzecią pozycję w biegu barażowym.

23.07.17
Kompletny Maksym Drabik wygrywa w Poznaniu!

Maksym Drabik zwyciężył z kompletem 21 punktów w pierwszej rundzie EKO-DIR FIM Speedway World Championship, które odbyły się w Poznaniu. Kolejne miejsca na podium zajęli Bartosz Smektała oraz Jevgienijs Kostigovs.

23.07.17
Jedyny Łotysz w cyklu

Jevgenij Kostigov będzie jedynym Łotyszem w tegorocznym cyklu Eko-Dir Fim Speedway U21 World Championship. Zawodnik Lokomotivu Daugavpils, awans do finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów wywalczył w Eskilstunie, gdzie zajął drugie miejsce z 13 punktami na koncie.

23.07.17

22.07.17
Rozpoczynamy Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów!

Już w niedzielę, 23 lipca w Poznaniu, najlepsi juniorzy świata rozpoczną na Golęcinie zmagania w cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship.

22.07.17
Awans w najlepszym momencie

Kacper Woryna jest jednym z czterech reprezentantów Polski, którzy startować będą w tegorocznym cyklu Eko-Dir FIM Speedway U21 World Championship. Zawodnik ROW-u Rybnik jest w trakcie najlepszego sezonu w karierze, a medal mistrzostw świata juniorów jest w jego zasięgu.