U21 News
13.05.16
Skomplikowana historia bohaterów Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu

W sezonie 2016 po raz kolejny najlepsi juniorzy staną do walki o miano najlepszego młodzieżowca świata. Przez wiele sezonów Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów miały różną formę rozgrywania oraz wielu bohaterów, których kariery po triumfie w tej rywalizacji układały się bardzo różnorodnie. Turniej jest prawdziwą kopalnią wyjątkowych żużlowych talentów, a także ludzi, którzy koleje życia różnie kształtowały się po zdobyciu złotego medalu…

13.05.16
Kalendarz U21

Wielkimi krokami zbliżamy się do momentu, w którym poznamy zawodników, którzy będą w bieżącym sezonie startować w rozgrywkach U21. O miejsca w turnieju głównym młodzi żużlowcy powalczą w trzech zawodach.

13.05.16
Pieszczek powalczy o medal IMŚJ! Przedpełski za burtą!

Krystian Pieszczek wygrał finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który odbył się w czwartek Gdańsku. Do dalszej fazy awansowali też Marcin Nowak oraz Bartosz Smektała, który wygrał bieg dodatkowy. Niespodziewanie z rywalizacji odpadł Paweł Przedpełski, który w biegu dodatkowym przyjechał na drugim miejscu.

13.05.16
Przedpełski wygrywa z kompletem punktów!

Triumfem Pawła Przedpełskiego zakończył się środowy półfinał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Drugie miejsce zajął Krystian Pieszczek, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Smektała.

13.05.16
Max Fricke: Chcę zostać mistrzem świata

- Chcę dać z siebie wszystko dla drużyn w których będę startować. Chcę zostać również Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów w tym roku i poprawić się względem ubiegłego sezonu. – mówi Autralijczyk, Max Fricke.

11.05.16
IMŚJ w rękach One Sport!

W czerwcu 2015 roku w Toruniu odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiciele firmy One Sport oraz FIM ogłosili decyzję na temat podpisania umowy na organizację cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.