Miśkowiak Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów
26.09.21
Miśkowiak wygrywa w Krośnie. Polak nowym liderem cyklu

Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończyła się druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywana na stadionie w Krośnie. Obsadę podium uzupełnili jadący z dziką kartą Mateusz Cierniak oraz Duńczyk Mads Hansen. „Misiek” został nowym liderem klasyfikacji generalnej i zepchnął z pierwszego miejsca swojego duńskiego rywala.

25.09.21
Polacy chcą zdetronizować Hansena

Przed nami drugi tegoroczny finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który odbędzie się w Krośnie. Po pierwszej odsłonie zmagań na prowadzeniu znajduje się Duńczyk, Mads Hansen.

21.09.21
Hansen: Musisz zachować zimną krew

W ciągu zaledwie sześciu dni Mads Hansen dwukrotnie stanął na podium Mistrzostw Świata do lat 21. W sobotni wieczór w niemieckim Stralsund pokonał dwóch najlepszych juniorów polskiej Ekstraligi i wygrał inauguracyjną rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Następnie, w piątek, zamienił się miejscami z Jakubem Miśkowiakiem i Wiktorem Lampartem w Drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorów, gdzie Dania zajęła drugie miejsce.

14.09.21
Mateusz Cierniak z dziką kartą

Reprezentant Polski, Mateusz Cierniak otrzymał „dziką kartę” na drugi finał FIM Speedway U21 World Championship 2021. Zawody w Krośnie odbędą się 25 września. Rezerwowymi zostali Michał Curzytek oraz Dawid Rempała.

10.09.21
Polacy ze złotem! DMŚJ w Bydgoszczy dla faworytów

Nie było niespodzianki w finale DMŚJ w Bydgoszczy. Faworyzowani Polacy pojechali po złoty medal. Wiktor Lampart i Jakub Miśkowiak nie dali szans rywalom. Podium uzupełnili Duńczycy i dość nieoczekiwanie Brytyjczycy.

09.09.21
Historyczny turniej w Bydgoszczy

Zawodnicy jeszcze nie wyjechali na tor, a jutrzejszy finał FIM Team Speedway U21 World Championship już należy uznać za szczególny. To za sprawą nowego formatu rozgrywek oraz miejsca, w którym odbędą się zawody. Ostatnie edycje zmagań to całkowita dominacja reprezentacji Polski, jednak zreformowane Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów sprawiają, że w Bydgoszczy nie ma jednego głównego faworyta do zwycięstwa.