Maksym Drabik mistrzem świata juniorów!
16.09.19
Kubera najlepszy w Güstrow

Po emocjonującej rundzie w Lublinie, najlepsi młodzieżowcy na świecie przyjechali do Guestrow. Runda w Niemczech dla niektórych była szansą na odbudowanie się, a dla faworytów okazją do odskoczenia rywalom. Polscy kibice mieli nadzieję na udany start faworytów – Dominika Kubery, Maksyma Drabika i Bartosza Smektały. Niemcy wierzyli, że ściany pomogą ich ulubieńcom.

02.09.19
Haertel z dziką kartą. Wielkie otwarcie w Guestrow

To będzie prawdziwa bomba na dzień dobry. 14 września w niemieckim Guestrow odbędzie się druga runda FOGO FIM Speedway U21 World Championship, a już w pierwszym biegu dojdzie do starcia dwóch liderów cyklu, Gleba Chugunowa i Dominika Kubery.

04.07.19
Lambert: Upadek wybił mnie z rytmu

Robert Lambert zajął trzecie miejsce pod pierwszej rundy FOGO FIM Speedway U21 World Championship 2019, która odbyła się w Lublinie. Brytyjczyk zdobył 14 punktów i zajmuje czwarte miejsce w klasyfikacji przejściowej cyklu.

03.07.19
Smektała: Podium na otarcie łez

Obrońca mistrzowskiego tytuł, Bartosz Smektała zajął drugie miejsce podczas pierwszej rundy FOGO FIM Speedway U21 World Championship, która odbyła się w Lublinie. Reprezentant Polski przyznaje, że sobotnie zawody nie należały do najlepszych w jego wykonaniu.

02.07.19
Chugunov: Najważniejsze są punkty

Gleb Chugunov wygrał pierwszą rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, która w sobotę odbyła się w Lublinie. Rosjanin zdobył 17 punktów i jest liderem cyklu.

22.06.19
Gleb Czugunow najlepszy w Lublinie

Najlepsi juniorzy na świecie rozpoczęli w Lublinie rywalizację o złoty medal. Kibice zgromadzeni na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich mieli nadzieję na kolejne, ciekawe widowisko w tym roku. Ostatecznie Lublin został zdobyty przez Gleba Czugunowa!