Fricke, Hansen i Woentin dołączają do stawki
20.05.17
Drabik z kompletem w Pardubicach

Maksym Drabik nie miał sobie równych i pewnie wygrał 1. rundę kwalifikacyjną do FIM Speedway U-21 World Championship. W Pardubicach awans wywalczyli Brady Kurtz, Dominik Kubera i Lukas Fienhage.

19.05.17
Juniorzy wkraczają do gry

19 i 20 maja odbędą się finały kwalifikacyji do tegorocznego cyklu Eko - Dir FIM Speedway U21 World Championship. Na zawodników startujących w eliminacjach czeka 12 miejsc, o które będą walczyć w Pardubicach, Eskilstunie oraz Terenzano.

22.02.17
Chciałbym zakończyć mistrzostwa świata w Top 10

Joel Andersson jest jednym z niewielu szwedzkich juniorów, którzy mają szansę w przyszłości nieco powalczyć na najwyższym poziomie. Obecny młodzieżowy mistrz swojego kraju nie ukrywa, że sytuacja jest ciężka, ale nie można załamywać rąk.

19.01.17
Fricke i Holder poza podium mistrzostw Australii

Max Fricke zajął piąte, a Jack Holder dziewiąte miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Australii. Czterorundowy cykl wygrał Sam Masters.  W tegorocznym czempionacie zdecydowanie lepiej poradził sobie indywidualny mistrz świata juniorów z 2016 roku. W trzech rundach Fricke pokazał się z bardzo dobrej strony, szczególnie w Mildurze i Underze, gdzie był odpowiednio drugi i trzeci.

09.01.17
To nie jest dla mnie dobry wynik

W ostatniej edycji Indywidualnych Mistrzostw Świata wystartowało aż trzech Brytyjczyków. Najwyżej sklasyfikowany został Robert Lambert, który zmagania zakończył z brązowym krążkiem, po tym jak w biegu dodatkowym okazał się lepszy od Jacka Holdera. Josh Bates był dziesiąty, a z kolei Adam Ellis dwunasty.

03.01.17
Jack Holder: Chciałbym ponownie wystartować w IMŚJ

W zeszłorocznych zmaganiach o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów z bardzo dobrej strony zaprezentował się Jack Holder. Australijczyk ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej cyklu, choć brązowy medal miał na wyciągnięcie ręki.